מיומנויות השקעה באופן אישי

מיומנויות השקעה באופן אישי

מה צריך על מנת להביא בית השקעות לדרגה של בוטיק? יש לשער שבשביל להגיע לרמה כה גבוהה של שירות יהיה עליו להציע ליווי צמוד ואיכותי של כל לקוח באופן אישי, הבנה מקסימלית של צרכי הלקוח והתייחסות אמיתית לבעיות שלו. בהנחה שכל זה באמת מתבצע בשטח ניתן בהחלט לכנות מקום כזה בתואר בית השקעות בוטיק.
דוגמא לחברת כזו היא טופ אלפא אשר מנהלת תיקים בעשרות מליוני שקלים במצטבר.

השאלה שאתם צריכים לשאול את עצמכם

האם לא "האם להשקיע כסף" אלא "איך להשקיע כסף" – על השאלה הזו עונה בהרחבה דניאל זריהן, מקדם אתרים שהוא גם משקיע חובב, ויש לו לא מעט ידע בנושא.
בפן הכלכלי המטרה של בית ההשקעות הינה בין השאר להביא לתשואה מקסימלית בתיקים של הלקוחות שלו, תוך התייחסות לבקשות בספציפיות של כל לקוח. אחת השיטות המקובלות בבתי השקעות איכותיים היא הרכבה של תיק אישי על פי הציפיות מתיק ההשקעות. כל זאת כמובן תוך שימת דגש על הגעה ליעדים ועמידה בתנאים שמציב הלקוח.

זמינים 24/7

בניגוד לבתי השקעות רגילים אשר מתייחסים אל הלקוח בתור תיק או מספר סידורי, בבית השקעות מקצועי ישנה נגישות וזמינות לכל אחד ובכל רגע נתון. מנהל התיק תמיד זמין לכל שאלה או בעיה שמתעוררת. אחד היתרונות של בית השקעות גדול הוא יכולת שלו להיות מהיר ולבצע החלטות בזריזות. למרות ששוק ההשקעות הינו מאוד דינמי אם מדובר על בית השקעות בעת משאבים רבים אז הוא יצליח לבצע את הפעולות החשובות במהירות. כל שינוי שמתרחש דורש תגובה מהירה.
תכונה נוספת ששייכת רק לבתי השקעות איכותיים היא המקצוענות. עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר היא סיבה מצויינת לבחור בבית ההשקעות. צוות מיומן שעורך מעקב רצוף אחר ההזדמנויות כל סיכוני השוק חדשות לבקרים תאפשר להיות מתואמים על מה שמתרחש ברחבי בעולם. עובדה זו גם מצביעה על הידע הנרחב שמצוי בידי הצוות של בית ההשקעות בנוגע למניות, אג"ח ועוד.

למה לא ללכת לבנק וזהו

בבנקים ישנם יועצים שמשקיעים את הכסף שלכם בקרנות אשר שייכות לבתי השקעות שונים עקב העבודה המשותפת שלהם. בתי השקעות משקיעים את הכסף בקרנות ששייכות להם על מנת לקבל לידיהם את דמי הניהול. בית השקעות בוטיק לא יחזיק מוצרים פיננסיים בבעלותו וכל מה שעומד לנגד עיניו הוא הרווח שלכם מתיק ההשקעות שלכם שמנוהל על ידו. שקיפות מלאה היא תנאי חשוב מאוד שמסיר חששות רבים ובוניה ביטחון בקרב הלקוחות.
המעמד של בית ההשקעות בקרב הבנקים גם הוא חשוב ומביא להנחות רבות בעמלות שיגיעו עקב כך. ברגע שתצעד אל תוך בית השקעות איכותי מיד תשים לכך לב. מנהל ההשקעות שיפגוש אותך יהפוך מידית לכתובת שלך לכל שאלה ויטפל באופן שוטף בניהול של תיק ההשקעות שלך. לסיכום, מומלץ מאוד לפנות רק לבית השקעות איכותי ולא להתפשר על בתי השקעות שלא ילוו אותך באופן אישי. נושא הליווי האישי הינו קריטי ומוכיח את עצמו שוב ושוב ברגעים החשובים באמת. אם אתם מחפשים מקום בטוח להשקיע את הכסף שלכם מומלץ להגיע לפגישה ולקבל את כל המידע הדרוש.

רוצה לעשות דריסת רגל בעולם הביטקוין? נא להשאיר פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט