אחת ולתמיד: עד כמה שווה להשקיע בביטקוין?

אחת ולתמיד: עד כמה שווה להשקיע בביטקוין?

לא בטוח שצריך להרחיב עוד על הביטקוין, אך אם יש נושא סביב המטבע הוירטואלי שצריך להרחיב עליו לא מעט הוא כדאיות ההשקעה. רק לאחרונה עלה שוב הביטקוין לכותרות והוצג כמטבע נחשק, תוך שרבים הביעו חרטה גדולה על שלא השקיעו בו בתחילתו דרכו לפני כעשר שנים. בכל הקשור לכלכלה, אין כל ספק כי הביטקוין הינו הנושא הפופולארי, המרתק והמסקרן ביותר לדבר עליו. מה שהתחיל בשנת 2009 כפיתוח של מייסד אנונימי, הפך כיום לחידה גדולה.

בעוד ישנם אלו הסבורים כי הביטקוין לא יימשך לנצח, ישנם אלו שצופים לו עתיד ורוד מאד. התומכים במטבע רואים בו כלי שבאמצעותו הכלכלה תשנה את פניה, וכל זאת בזמן שערך המטבע ממשיך לעלות ולמשוך אליו קהל של תומכים ומשקיעים נלהבים. אז אחת ולתמיד: האם כדאי להשקיע במטבע הוירטואלי הראשון?

הדבר המרתק באמת בביטקוין הוא שחלק נכבד מקהילת המתנגדים מעידים על כך שמדובר על מטבע ששווה מאד להשקיע בו. לא ניתן להתעלם מהעובדה כי ישנם אלו שכבר גזרו קופון בעקבות ההשקעה בביטקוין, בעוד ישנם אלו שרכשו את הביטקוין שלהם בתחילת דרכו ועדיין מחליטים לשמור עליו, זאת על מנת לחכות לעליית ערך נוספת שתביא לרווח משמעותי הרבה יותר. המציאות כיום היא שהמטבע שהשווי שלו היה כ-20 דולרים לערך, שווה כיום כשלושים אלף שקלים למטבע אחד בודד! את הביטקוין ואת יתר המטבעות הוירטואלים שתרכשו ותשקיעו בהם, שומרים בארנק וירטואלי שדרכו ניתן למכור ולקנות מטבעות. בעת שאתם מוכרים, המטבעות יורדים מערך הארנק שלכם. מנגד, בעת שאתם רוכשים מטבעות הם מצטרפים אל הארנק וכך ערכו גדל.

עמלות מזעריות על כל העברה שאתם עושים

מעבר לכך שלא ניתן להתעלם מהעובדה שהערך של הביטקוין עולה, הרי שהוא מגלם בתוכו יתרונות נוספים. היתרון הראשון הוא כמובן דרך ניהול הכסף והאפשרות להעביר אותו במהירות. הודות לפלטפורמת האינטרנט, ניתן לבצע העברות כספים במהירות. כידוע, תשלום במזומן או באשראי גם לוקח זמן וגם דורש מכם לשלם עמלות שונות. עם הביטקוין אתם גם זוכים להעברה מהירה וגם לעמלות מזעריות מאחר והמטבע מבוזר, כך שלא יהיה שיקול אם למכור או לקנות. מעבר לכך, מאחר והעמלות נמוכות מאד, ניתן לבצע תרומות וגם לשלם תשלומים קטנים מבלי שצריך לשלם אקסטרות לשווא.

רוצה לעשות דריסת רגל בעולם הביטקוין? נא להשאיר פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

הצפי: שמירה על ערך לטווח הארוך

איך רואים את הביטקוין בעתיד? על פי ניתוח של מומחים, הצפי הוא שהביטקוין ישמור על הערך שלו לטווח הארוך. כמו כן, הביטקוין לא יכול להגיע למצב של אינפלציה, זאת מאחר והוא מונפק תחת הגבלות ובקרות שדואגות לכך שהוא יחסם ברגע שהוא יגיע למקסימום המטבעות האפשרי. מנגד, המטבעות הפיסיים שמונפקים על ידי הבנקים והממשלות ובהם עושים כיום שימוש, מאבדים מערכם ככל שמדפיסים מהם יותר. בביטקוין ניתן כיום להשקיע דרך קרן סל, זירות מסחר אינטרנטיות ודרך אנשים פרטיים. המטבע הדיגיטלי הראשון בעולם צבר לעצמו קהל של תומכים ומשקיעים, תוך שהוא תופס נתח של כ-80 אחוז מכל המטבעות הוירטואליים הקיימים. למרות השאלות הפתוחות והעתיד שלא ניתן לחזות, המגמה כלפי המטבע הינה חיובית ורבים רואים בהשקעה בו מושכלת ונבונה.

ההשקעה כדאית רק בעת שאתם מבינים אותה

מאחר ומטבע הביטקוין עדיין מוגדר כחידה, צריך לפענח אותו כמה שיותר על מנת שיהיה ניתן להשקיע בו. אם גם אתם מעוניינים להשקיע במטבע הוירטואלי הגדול בעולם, עליכם לעשות הכל על מנת להבטיח שאתם מבצעים את ההשקעה שלכם בצורה שקולה ומבוססת. קורס ביטקוין יכול להעניק לכם את הכלים החיוניים להשקעה מושכלת. מה עליכם לזכור?

למרות שהביטקוין מסתמן כשהשקעה הטובה ביותר שרבים יכלו לעשות בעשור האחרון, עדיין צריך להכיר אותו היטב כדי להשקיע בו. מה שהתחיל כמטבע בערך של כמה דולרים, עומד כיום על עשרות אלפי שקלים, כך שהצפי הוא שערכו עתיד לעלות. בכל השקעה ישנו גם סיכון שצריך לקחת, אך בעת שלומדים להכיר את המטבע והתנודות שלו, לומדים לקחת את הסיכונים בצורה שקולה. ולבסוף, זיכרו כי בכדי להשקיע עליכם לפתוח ארנק וירטואלי דרכו תוכלו לנהל את ההשקעה שלכם. קורס ביטקוין יהיה לכם המדריך השלם להשקעה הבאה שלכם.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט